image


Tecrübeli Kadromuz ile güvenilir ve verimli ekip olma anlayışıyla müşteri memnuniyeti ve kalite ile birlikte zamanındalık ilkelerinden  ödün vermeden ülke ve dünya standartlarına  uygun olarak hizmet sunmaktayız.Tecrübeli teknik kadromuz ile güvenilir ve verimli ekip olma anlayışıyla; müşteri memnuniyeti ve kalite ile birlikte zamanındalık ilkerinden ödün vermeden ülke ve dünya standartlarına uygun olarak hizmet sunmaktayız.
Çeşitli markalarla 1998 yılından beri Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde Gayrimenkul, altyapı ve Taahhüt sektörlerinde hizmet vermeye başladık. Bu sektörlerde yapmış olduğumuz yatırımları 2013 yılından sonra Akdeniz bölgesine taşıdık. Akdeniz Bölgesinin gerek Turizm alt yapısı gerek doğal imkanlarının sunduğunu avantajlardan da yararlanarak hizmet ve ürün çeşitliliğimizi zenginleştirmek suretiyle faaliyetlerimize devam ettik. Farklı sektörlerde yapmış olduğumuz yatırımları “MASS Konut” bünyesinde birleştirerek kurumsal revizyonumuz tamamladık.
Hızlı büyüme stratejisi yerine kontrollü büyüme ilkesini genel strateji olarak benimseyen “MASS Konut”, yatırım yaptığı tüm projelerinde gerek finansal gerekse nitelikli insan gücünü kendi öz kaynaklarından almaktadır.